نوشته های محمد جواد شکوری مقدم
به همراه یک تیم صمیمی و مهربان سرویس های آپارات ، فیلیمو ، میهن بلاگ و صبا ویژن ... را مدیریت می کنیم
و اما آپارات فیلیمو
چهارشنبه 10 دی 1393-08:17 قبل از ظهر


 سلام به دوستان خوبم

گفتم یک چند خطی در مورد سرویس جدید تیم مان برایتان بنویسم.

تقریبا از ابتدای راه اندازی سایت آپارات ایده پرداختن به سرویس  فروش و پخش آنلاین فیلم ها و سریال های شبکه نمایش خانگی در شرکت ما وجود داشت ولی بدلیل تعداد زیاد پروژه ها، تیم تحقیق و توسعه  در این سالها بیشتر به جنبه های تحقیقاتی و پردازش ویدیو  این سرویس پرداختند.


آپارات فیلیمو - www.aparatfilimo.com - در حقیقت یکجور ویدیو کلوب آنلاین است که با پرداخت یک هزینه ثابت در طول ماه به همه فیلمها و سریال های آن دسترسی دارید.


اکنون حدود 1000 فیلم قایل نمایش است و به مرور این آرشیو کامل تر می شود تا به بزرگترین آرشیو ویدیویی ایران تیدیل شود.

تمامی آثار قرار گرفته بر روی سایت پشتوانه حقوقی دارد و صاحبان حقوق آثار در درآمد حاصل از فروش آنها سهیم هستند.

یکی از مسائل پیش رو وضعیت قیمت گران مصرف پهنای باند است که برای حل این مشکل  هم  در حال مذاکره با شرکت های PAP (سرویس دهندگان دسترسی اینترنت) و اپراتور های موبایل هستیم، تا از منافع مصرف کنندگان تا جایی که مقدور است حمایت شود.

زیبا ترین قسمت ماجرای آپارات فیلیمو، نحو نمایش فیلمها و تطابق آن با پهنای باند مصرف کنند است که باعث میشه تا 99% به بافرینگ و یا هر گونه توقف دیگه هنگام نمایش نخورید تا ماجرای فیلم از دست نرود و تجربه موفقی داشته باشید. این تطابق به 20 ثانیه صبر نیاز دارد.

اگر پیش خودتان فکر می کنید حالا چرا اسم  "آپارت فیلیمو"  رو انتخاب کردیم ، باید بگم کمی صبر کنید علت آن را در 6-7 ماه آینده پیدا خواهید کرد.


تا چند ماه آینده این سرویس کاملا رایگان است و حتی نیاز به ثبت نام هم ندارد، امیدوارم لذت ببرید.